Aktuality

18. 01. 2013
Při rekonstrukci kuchyně vyměňte i digestoř! - Plánujete rekonstrukci rodinného domu respektive rekonstrukci kuchyně? V tom případě budete zajisté potřebovat kromě nové kuchyňské linky i novou funkční digestoř. Jak, ale kuchyňský odsavač par vybrat a na jaké parametry se při výběru zaměřit?

31. 12. 2012
Společnost WELLOKNA představuje ENERGO okno - Co to vlastně ENERGO okno je a jak se vyznačuje? ENERGO okno je okenní systém, který má za cíl maximálně snížit tepelné ztráty. Tím, že ve svých domovech použijete ENERGO OKNA, výrazně snížíte náklady na vytápění vašich bytů a rodinných domů. A to je v dnešní době neustále se zvyšujících cen energií poměrně podstatné.

26. 03. 2012
NANOTECHNOLOGIE - Nanotechnologie jsou technologie budoucnosti, dnes Vám chceme představit nanotechnologický nátěr společnosti Nanopro s názvem Tekuté sklo.Při rekonstrukci kuchyně vyměňte i digestoř!

Napsal dne 18. 01. 2013 uživatel veronika.fundova

Plánujete rekonstrukci rodinného domu respektive rekonstrukci kuchyně? V tom případě budete zajisté potřebovat kromě nové kuchyňské linky i novou funkční digestoř. Jak, ale kuchyňský odsavač par vybrat a na jaké parametry se při výběru zaměřit?

Digestoře zvané též kuchyňské odsavače par mají jeden zásadní úkol a tím je odsávání par a zápachu, který vzniká při vaření. Při výběru digestoře je nutné zaměřit se nejen na to, jak digestoř vypadá, jak bude design digestoře ladit s vaším interiérem, ale samozřejmě i na  technické parametry digestoře, především výkon, hlučnost a rozměr digestoře, na dispozici kuchyně, kam bude digestoř umístěna a mnoho dalších parametrů. Pokud vás zajímá tato tématika blíže, přečtěte si náš článek s názvem Jak vybrat digestoř. V něm zajisté naleznete všechny odpovědi na své otázky. A pokud ne, můžete nás kontaktovat a my vám veškeré vaše dotazy rádi zodpovíme.

Nakupujte u společnosti s dlouholetou tradicí. KLIMAVEX a.s. v současnosti působí na českém a slovenském trhu víc než 20 let. Prioritní aktivity společnosti jsou v oblasti dodávek vzduchotechniky, klimatizace, ventilace, chlazení, vytápění a odvlhčování, tepelných čerpadel a rekuperačních jednotek.