Aktuality

18. 01. 2013
Při rekonstrukci kuchyně vyměňte i digestoř! - Plánujete rekonstrukci rodinného domu respektive rekonstrukci kuchyně? V tom případě budete zajisté potřebovat kromě nové kuchyňské linky i novou funkční digestoř. Jak, ale kuchyňský odsavač par vybrat a na jaké parametry se při výběru zaměřit?

31. 12. 2012
Společnost WELLOKNA představuje ENERGO okno - Co to vlastně ENERGO okno je a jak se vyznačuje? ENERGO okno je okenní systém, který má za cíl maximálně snížit tepelné ztráty. Tím, že ve svých domovech použijete ENERGO OKNA, výrazně snížíte náklady na vytápění vašich bytů a rodinných domů. A to je v dnešní době neustále se zvyšujících cen energií poměrně podstatné.

26. 03. 2012
NANOTECHNOLOGIE - Nanotechnologie jsou technologie budoucnosti, dnes Vám chceme představit nanotechnologický nátěr společnosti Nanopro s názvem Tekuté sklo.Společnost WELLOKNA představuje ENERGO okno

Napsal dne 31. 12. 2012 uživatel veronika.fundova

Co to vlastně ENERGO okno je a jak se vyznačuje? ENERGO okno je okenní systém, který má za cíl maximálně snížit tepelné ztráty. Tím, že ve svých domovech použijete ENERGO OKNA, výrazně snížíte náklady na vytápění vašich bytů a rodinných domů. A to je v dnešní době neustále se zvyšujících cen energií poměrně podstatné.  Společnost WELLOKNA, zabývající se výrobou a prodejem oken a dveří přináší tuto převratnou novinku i svým zákazníkům. ENERGO okno je šestikomorové okno se třemi těsněními (vnitřní dorazové, vnější dorazové a středové mezi křídlem a rámem okna). Pro ještě lepší tepelně-izolační vlastnosti používá systém Eforte čtvrté těsnění umístněné v zasklívací drážce. Pomocí těchto těsnění a speciálnímu řešení parapetní části okna dokážete uspořit nemalé finanční částky. A to za to jistě stojí! Pokud vás zajímá tato tématika, přečtěte si celý článek nazvaný ENERGO OKNO.