Aktuality

18. 01. 2013
Při rekonstrukci kuchyně vyměňte i digestoř! - Plánujete rekonstrukci rodinného domu respektive rekonstrukci kuchyně? V tom případě budete zajisté potřebovat kromě nové kuchyňské linky i novou funkční digestoř. Jak, ale kuchyňský odsavač par vybrat a na jaké parametry se při výběru zaměřit?

31. 12. 2012
Společnost WELLOKNA představuje ENERGO okno - Co to vlastně ENERGO okno je a jak se vyznačuje? ENERGO okno je okenní systém, který má za cíl maximálně snížit tepelné ztráty. Tím, že ve svých domovech použijete ENERGO OKNA, výrazně snížíte náklady na vytápění vašich bytů a rodinných domů. A to je v dnešní době neustále se zvyšujících cen energií poměrně podstatné.

26. 03. 2012
NANOTECHNOLOGIE - Nanotechnologie jsou technologie budoucnosti, dnes Vám chceme představit nanotechnologický nátěr společnosti Nanopro s názvem Tekuté sklo.Interiér je záležitostí vašeho vkusu nebo nápaditosti bytového designera!

Napsal dne 17. 08. 2011 uživatel veronika.fundova

 

Rekonstruujete dům? Pak promyslete pečlivě, jak chcete, aby váš byt či dům vypadal, abyste se v něm cítili co nejlépe.

Jak velké změny chcete při rekonstrukci interiéru provádět?

 

Před tím, než začnete rekonstruovat svůj rodinný dům, musíte zvážit mnoho faktorů. Jedním z nich je to, jak si vlastně rekonstrukci představujete, zda to bude nějaký velký zásah do rázu vašeho bydlení nebo zda se bude jednat jen o nějakou menší estetickou úpravu interiéru. Dalším aspektem, na který při rekonstrukci rodinného domu musíte brát ohled, jsou samozřejmě finance, protože stejně tak jako stavba domu není ani rekonstrukce nejlevnější záležitostí.

Kdo bude provádět rekonstrukci?

První fází by mělo být důkladné naplánování změn, které chcete provádět. Dále je důležité promyslet, kdo bude rekonstrukci vašeho bydlení provádět, zda si vše zařídíte sami nebo zda si pozvete na provedení rekonstrukce nějakou zkušenou stavební firmu  nebo bytového designera na estetické úpravy.

Rekonstruovat se dá v podstatě cokoliv

Při rekonstrukci celého bydlení lze začít u rekonstrukce předsíně a skončit u rekonstrukce ložnice. Jedná-li se pouze o estetické změny, nikoliv funkční, je změna interiéru  spíše záležitosti vkusu a talentu kombinovat barvy a vhodné doplňky s nábytkem,  podlahami, dveřmi, atd. Předsíň je vždy považována za vstupní bránu do domu, a proto bychom si na jejím vzhledu měli dát opravdu záležet. Další důležitou změnou, kterou snad každá žena očekává, je rekonstrukce kuchyně. Změna designu kuchyňské linky a pracovní desky změní celkově vzhled celé místnosti. Stejně tak pořízení pěkného jídelního stolu, židlí a vhodných jídelních doplňků dokáže prozářit celou jídelní místnost. Do obýváku stačí zakoupit pěknou pohodlnou sedací soupravu, k ní malý koberec s delším vlasem pod konferenční stolek, obraz a keramické doplňky a hned se váš obývák stane moderním. Pamatujte, že v jednoduchosti je krása a síla.