Aktuality

18. 01. 2013
Při rekonstrukci kuchyně vyměňte i digestoř! - Plánujete rekonstrukci rodinného domu respektive rekonstrukci kuchyně? V tom případě budete zajisté potřebovat kromě nové kuchyňské linky i novou funkční digestoř. Jak, ale kuchyňský odsavač par vybrat a na jaké parametry se při výběru zaměřit?

31. 12. 2012
Společnost WELLOKNA představuje ENERGO okno - Co to vlastně ENERGO okno je a jak se vyznačuje? ENERGO okno je okenní systém, který má za cíl maximálně snížit tepelné ztráty. Tím, že ve svých domovech použijete ENERGO OKNA, výrazně snížíte náklady na vytápění vašich bytů a rodinných domů. A to je v dnešní době neustále se zvyšujících cen energií poměrně podstatné.

26. 03. 2012
NANOTECHNOLOGIE - Nanotechnologie jsou technologie budoucnosti, dnes Vám chceme představit nanotechnologický nátěr společnosti Nanopro s názvem Tekuté sklo.Jak docílit nové a moderní koupelny

Napsal dne 14. 02. 2013 uživatel veronika.fundova

Každý chce v dnešní době jít s novodobými trendy a dopřát si kvalitní a nadčasové vybavení domácnosti. Tato potřeba se samozřejmě netýká pouze obývacího pokoje či jiných společenských místností, ale také koupelny. Zastaralá a nevzhledná místnost pro vykonávání hygienických potřeb jistě nikoho nenadchne. Z tohoto prostého důvodu jsou zde rekonstrukce bytových jader.

Procesy, které si člověk může provést sám, musí být však vybaven dostatečnými znalostmi a odpovídajícím náčiním. Daleko snazší cestou je rekonstrukce bytových jader na klíč, respektive v podání zkušené a profesionální stavební společnosti.

 

Jaký přínos má rekonstrukce koupelny

Pakliže pomineme vzhled, o který jde jistě každému hned v první řadě, je to spousta dalších faktorů, jež přinesou náležitá ovace. Výsledkem propracované a kvalitní rekonstrukce bytových jader může být kupříkladu rozšíření původních prostor. Zakomponování nejrůznější sanitární techniky, o které se vám donedávna, ani nezdálo. Součástí výstavby mohou být bytelné příčky, police a jiné zednické úkony, jež přinesou odpovídající praktičnost.


Pokud jde o kompletní modernizaci koupelny, docílíte nejen nové výstavby této místnosti, ale také položení kvalitních podlah, obložení zdí, až po montáž nové elektroinstalace, přívodů vody nebo topení. Ucelená směs špičkových služeb, kterou se pyšní kupříkladu společnost Imperial NEXT s.r.o.

Koupelna dle vašich představ

Plánované rekonstrukce bytových jader vám mohou být ostatně prezentovány již před samotným započetím jakýchkoliv stavebních úkonů. Praktické 3D návrhy se totiž postarají o to, že budete schopni výsledný prostor naplánovat do nejmenšího detailu.
Podlehněte novodobým trendům a ověřeným stavebním subjektům, jež se honosí vynikajícími referencemi a dlouholetou praxí.